تخفیف
رزرو آنلاین پشتیبانی
مشاور کنکور تجربی مشهد

مشاور کنکور تجربی مشهد

مطالعه‌ی نظرات و پرسش‌ها

برای بسیاری از افراد، کنکور واژه ای رعب آور، ترسناک و بی رحم است. شاید به عنوان یک مشاور کنکور با این تصور موافق نباشم اما قاعده طبیعی آنست که همه ی ما انسان ها از چیزهایی که نمی شناسیم و با آن آشنایی نداریم می ترسیم یا حداقل در مواجه با ناشناخته ها احساس امنیت نمی کنیم. ما در گروه آموزشی برنا میخواهیم با معرفی بهترین مشاور کنکور تجربی مشهد این ترس رو از شما دور کنیم.

کنکور هم مانند هر ناشناخته دیگر می تواند خطر آفرین باشد، کوه نوردی را تصور کنید که علارغم آشنایی با فنون کوه نوردی، بدون شناخت از مسیر و بدون پیش بینی دل به دریا میزند و راهی کوهستانی جدید می شود؛ چه تصور می کنید؟ آیا او از همه شرایط کوهستان مطلع است؟ آیا پیشبینی وضع جوی را بررسی کرده است؟ اگر ناگهان در مسیر گرفتار بهمن شود، چه استراتژی برای مقابله با آن و نجات خود دارد؟! چه بسا تلاش کردن بدون استراتژی، انرژی وی را بیهوده تلف کند و درنهایت به دام بیفتد و نتواند خود را نجات دهد. قطعا داشتن یه مشاور خوب میتونه بهت کمک کنه تا با استراتژی مناسب سراغ کنکور برید.

مشاور کنکور تجربی مشهد

معرفی بهترین مرکز مشاوره کنکور تجربی مشهد

در سال های اخیر تعداد زیاد نفرات کنکور تجربی باعث شده تا رقابت بسیار سنگینی در رشته های پر طرفدار تجربی مثل پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی شکل بگیرد. تنها راه عبور از سد کنکور داشتن یه برنامه ریزی دقیق و منظم و دانستن نکات مهم مطالعه و تست زنی می باشد. قطعا هر کدام از دروس کنکور تجربی رو باید به روش خاص به خودش مطالع کرد. مشاور کنکور تجربی به شما یاد خواهد داد تا چگونه سراغ هر کدوم از دروس عمومی و تخصصی رشته تجربی مثل زیست ، ریاضی ، فیزیک و شیمی برید و بتونید با استراتژی مناسب هر کدوم را تو کنکور به درصد بالایی برسونید.

تجربه سالهای اخیر کنکور نشون داده که تنها مطالعه خالی منابع و کتاب های کمک آموزشی رشته تجربی نمیتونه تضمینی برای قبولی شما در کنکور باشه و شما باید خیلی از نکات دیگه که خیلی هم مهم هستند رو از قبل یاد گرفته باشید و در جلسه کنکور به کار بگیرید. شخصی که مدیریت آزمون رو به خوبی فرا نگرفته باشه، ممکنه روز کنکور با وجود مطالعه فراوان دچار مشکل بشه و نه تنها نتیجه خوبی نگیره، بلکه زحمات چندین ساله خودش رو به باد بده و شانس موفقیت رو از دست بده . مشاور کنکور تجربی مشهد میتونه با همراهی کردن شما تمام نکات و زوایا پنهان رو به شما آموزش بده و خاطرتون رو از گرفتن نتیجه راحت بکنه.

اما بریم سراغ اینکه براتون تشریح کنیم چرا ما به عنوان یکی از بهترین مشاورین کنکور تجربی در مشهد هستیم و همه ساله با نتایجی که بدست آودریم باعث تعجب همه شدیم.

برنامه ریزی مناسب کنکور تجربی

قطعا یکی از مهمترین خدمات مشاور کنکور تجربی مشهد ارائه برنامه ریزی مناسب و حرفه ای برای مطالعه دروس کنکور تجربی می باشد. مشاورین حرفه ای ما با توجه به سطح درسی هر دانش آموز و همچنین برنامه های مدرسه و آزمون های آزمایشی که وی در سال کنکور شرکت خواهد کرد، بهترین برنامه ریزی ممکن را برای ایشان انجام خواهند داد. برنامه ریزی انجام شده به صورت کاملا شخصی بوده و حتی برای برخی از داوطلبین به صورت روزانه و مستمر می باشد تا کیفیت بهتری داشته باشد. چرا که در برنامه های هفتگی احتمال عقب افتادگی و عدم اجرای برنامه می باشد.

برنامه ریزی کنکور تجربی مشهد

شاید شنیده باشید که خیلی از بچه‌های کنکور تجربی با وجود سطح بسیار بالای مطالعه برای کنکور نتایج خوبی رو کسب نمی‌کنند! یکی از دلایل بسیار مهم این اتفاق ناگوار عدم داشتن یه برنامه‌ریزی شخصی شده هستش، ما نباید از یه دانش‌آموز معمولی توقع ساعت مطالعه بالای ۱۲ رو در طی سال داشته باشیم.

جلسات حضوری مشاوره کنکور تجربی

در گروه آموزشی برنا داوطلبان مشهدی که از خدمات مشاور کنکور تجربی مشهد استفاده می کنند هر هفته یک جلسه حضوری با مشاور خودشون دارند. در این جلسات مشاور کنکور تجربی ، به بررسی موارد مهمی که باید توسط دانش آموز خواهد پرداخت و بنابراین زوایای پنهان اشتباهات دانش آموز مشخص خواهد شد. یکی از مزیت های جلسه حضوری بررسی شرایط روحی داوطلبان و انتقال آرامش و ایجاد انگیزه مضاعف خواهد بود.

جلسات حضوری مشاوره کنکور تجربی مشهد

در جلسات حضوری شما میتونین با استفاده از زمانی که به صورت خصوصی با مشاوره کنکور تجربی دارید از آخرین نقاط ضعف و قوت خودتون به صورت مطلوب تری آگاه بشید و سعی در بهبود اون داشته باشید.

دریافت گزارش کار منظم

از دیگر موارد مهم که باید یک مشاور کنکور تجربی رعایت کند، دریافت گزارش کار به صورت منظم از دانش آموز و بررسی و تحلیل آن می باشد. مشاورین ما هر روز در طی ساعات خاص از طریق فضای مجازی اقدام به دریافت گزارش کار از دانش آموز خواهند نمود و بدین ترتیب در صورتی که دانش آموز مشکلی داشته باشد و یا دچار کم کاری و خدایی نکرده عقب افتادگی خاصی باشد بلافاصله با کمک مشاور حود در پی جبران بر خواهد آمد. از دیگر مزایای ارتباط روزانه افزایش انگیزه و تقویت حس مطالعه دانش آموز می باشد.

ارسال گزارش کار مشاوره کنکور تجربی

یکی از نکات مهمی که باعث شده شده تا مراجعین مشاوره کنکور تجربی مشهد به ما اعتماد بیشتری داشته باشند اراده محکم و قوی مشاورین در بحث دریافت گزارش کار هستش که تاثیر بسیار بالایی در روند پیشرفت شما خواهد داشت.

آزمون های هفتگی مشاوره ای کنکور

قطعا مطالعه خالی کنکور بدون دادن آزمون های منظم و مرتب نمی تواند تضمینی برای قبول شدن در کنکور باشد. در طی جلسات هفتگی حضوری که برای داوطلبان کنکور تجربی مشهد برگزار خواهیم نمود، آزمونی از مطالب خوانده شده در طی هفته از ایشان خواهیم گرفت تا وضعیت درسی و شرایط ایشان به درستی مشخص گردد. پس از آن با بررسی و تحلیل آزمون توسط مشاور اشکالات وی برطرف خواهد گردید.

تحلیل آزمون های مشاوره کنکور تجربی مشهد

معرفی منابع کنکور تجربی

قطعا داشتن منابع مناسب و کنکوری یکی از ملزومات موفقیت در کنکور سراسری می باشد. انتخاب منبع مناسب با توجه به وضعیت درسی در بین 10 ها کتاب مختلف کار ساده ای نخواهد بود. مشاورین کنکور تجربی در گروه آموزشی برنا با بررسی بهترین منابع کنکوری بهترین پیشنهاد را به هر دواطلب با توجه به سطح درسی وی ارائه خواهند نمود.

البته صرف معرفی منابع پایان کار ما نخواهد بود و با توجه به اهمیت تهیه منابع جدید و با قیمت مناسب به شما آدرس بهترین کتابفروشی کنکور تجربی در مشهد رو هم خواهیم داد تا بتونین منابع مناسب رو تهیه کنید.

رفع اشکال کنکوری

قطعا هر دانش اموز پس از مطالعه دروس کنکور تجربی با اشکالات درسی و ضعف در یادگیری مواجه خواهد شد، یکی دیگر از خدمات مهم مشاور کنکور تجربی مشهد ، رفع اشکالات این چنینی برای داوطلبان کنکور تجربی خواهد بود.

کارگاه های آموزشی و مشاوره ای

آموزش دادن برخی از موارد همانند خلاصه نویسی ، تست زنی ، مدیریت آزمون ، تند خوانی ، روش های مطالعه برای کنکور تجربی ، تکنیک های تقویت حافظه ، اصول تغذیه مناسب ، خواب استاندارد و افزایش تراز در آزمون در طی کارگاه هایی با حضور مشاور ارشد مجموعه برنا دکتر فضایلی انجام خواهد شد. این کارگاه ها به صورت ماهانه و در طی سال آموزشی برگزار خواهند شد.

کلاس های کنکور و جمع بندی

یکی از موادری که ممکن است داوطلبین کنکور تجربی به آن نیاز پیدا کنند، استفاده از کلاس کنکور و کلاس های جمع بندی می باشد. در گروه آموزشی برنا برای کلیه دروس کنکور تجربی کلاس کنکور برگزار خواهد شد.

کلاس و مشاوره کنکور تجربی برای قبولی
بهترین مشاور کنکور تجربی مشهد کیست؟
بهترین مشاور کنکور تجربی کسی می باشد که با داشتن تجربه فراوان بتواند از هر دانش آموزی با هر سطحی که می باشد، رتبه بسازد! افتخار ما هنر رتبه سازی از همه داوطلبان کنکور تجربی با هر سطحی می باشد.

گروه مشاورین کنکور تجربی مشهد

گروه آموزشی برنا متشکل از یک تیم بسیار حرفه ای و قوی می باشد. در راس مشاورین ما دکتر فضایلی استاد برجسته دانشگاهی و یکی از برترین مشاورین کنکور تجربی مشهد می باشند. تجربه بالای دکتر فضایلی در پرورش استعداد‌ها و رتبه های برتر و در عین حال استفاده از روش های علمی و به دور از حاشیه های تبلیغاتی مضر، تضمین کننده موفقیت دانش آموزان مشهدی خواهد بود. دیگر اعضای گروه آموزشی برنا از مشاوران برتر کنکور در مشهد بوده که خود جزء رتبه برترها و دانشجویان نخبه پزشکی، دندانپزشکی و … هستند.

آدرس بهترین مشاوره کنکور تجربی در مشهد

 • آدرس دفتر مرکزی : مشهد بین خیام شمالی ۵۴ و ۵۶ ساختمان باران طبقه اول
 • تلفن دفتر : ۳۷۶۱۷۹۵۷-۰۵۱
 • تلفن همراه : ۰۹۱۵۱۰۳۱۴۹۷
 • تلفن همراه : ۰۹۳۰۴۶۰۷۲۹۱

سوالات مهم درباره مشاور کنکور تجربی مشهد

آیا مرکز شما برای کار مشاوره مجوز دارد؟

بله ما برای مشاوره کنکور تجربی در مشهد از اداره آموزش و پرورش مجوز رسمی دریافت نموده ایم.

هزینه و مدت زمان مشاوره کنکور تجربی چقدر می باشد؟

مدت زمان دوره های مشاوره برای کنکور به صورت ماهانه و یکساله بوده و تا انتخاب رشته کنکور ادامه خواهد داشت. هزینه مشاوره بر اساس نرخ مصوب آموزش و پرورش می باشد که میتوانید جهت اطلاع از هزینه مشاوره کنکور تجربی مشهد با تلفن 05137617957 تماس حاصل فرمایید.

جلسات مشاور کنکور در مشهد در چه زمان هایی برگزار می شود؟

فرآیند جلسات مشاوره به صورت هفتگی برگزار می گردد. در طول هفته ارتباط مشاور و دانش آموز از طریق تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی برقرار خواهد بود.

به خاطر داشته باشید
موفقیت در کنکور تجربی نیاز به برنامه ریزی مناسب از سالهای پایه دارد، لذا توصیه میکنیم اگر در سال های پایه هستید، از خدمات مشاور تحصیلی مشهد استفاده کنید.

نظرات و پرسش‌ها

۱۴ پرسش و دیدگاه

 1. آواتار مرضیه حبیبی مرضیه حبیبی مطرح کرد:

  سلام
  من پارسال برای مشاوره کنکور تجربی در مشهد دنبال یه جای خوب میگشتم، خدا رو شکر با شما آشنا شدم. ای کاش زودتر آشنا میشدم چون دیر رسیدم . به بقیه توصیه میکنم حتما برای مشاوره هر جایی میرند، حضوری باشه ، من قبلش کلی هزینه کردم برای مشاور تهران ولی فایده نداشت، حضوری خیلی بهتر بود.

 2. آواتار مینا مینا مطرح کرد:

  سلام دوستان با توجه به تجربه ای که بنده داشتم بهترین مشاور کنکوری فقط دکتر فضایلی ایشون بسیار عالی هستند و به روش 4G مشاوره برگزار می‌کنند سال پیش تو کنکورم خیلی کمک زیادی بهم کردند و باعث شدن به هدفم برسم 😍

 3. آواتار مریم راد مریم راد مطرح کرد:

  سلام
  به نظر من یکی از بهترین آموزشگاه های ایران آموزشگاه علمی برنا هستش که با حضور بهترین مشاور کنکور (آقای فضایلی)تونسته کلی دانش آموز رتبه تو بهترین رشته ها و بهترین دانشگاه داشته باشه

 4. آواتار محمد محمد مطرح کرد:

  سلام دکتر
  این تاثیر معدل تو کنکور 1401 و 1402 برای کسایی که 98 یا 99 دیپلم گرفتن و معدلشون کم هست چیکار کنن؟ چجوری اعمال میشه؟

  • آواتار دکتر فضایلی دکتر فضایلی پاسخ داد:

   سلام
   بدون تاثیر خواهد بود یا اینکه دورس مشترک رو ضریب براشون در نظر خواهند گرفت…

 5. آواتار من من مطرح کرد:

  سلام دکتر فضایلی
  ببخشید یک سوال داشتم و اینکه با رتبه تقریبی۳۶۰۰۰میشه ازاد پرستاری یا مامایی و اتاق عمل و اینها در شهر هایی مثل گناباد و تربت جام و…قبول شد؟امکانش هست؟

  • آواتار دکتر فضایلی دکتر فضایلی پاسخ داد:

   سلام بعید میدونم …

 6. آواتار Mina Mina مطرح کرد:

  سلام وقتتون بخیر من انتخاب رشتم براساس سوابق تحصیلی رو ی مشاور انجام دادن اشتباها ب جای معدل نهایی معدل کل رو وارد کردن الان من دانشگاه امام رضا اوردم راهی نداره بتونم برم؟؟یا مثلا اولویت های دوم یا سوم رو برم
  اختلاف دوتا معدلمم زیاده معدل نهایی۱۰.۸۶ معدل کل۱۵.۴۴هس

  • آواتار دکتر فضایلی دکتر فضایلی پاسخ داد:

   سلام
   باید از سنجش استعلام کنید، ولی طبق قانون نمیشه …

 7. آواتار شایان رئیسی شایان رئیسی مطرح کرد:

  سلام من مشکل پیدا کردم تو سهمیه مشهد که 1 هست الان که دهم رشته تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم رشتم عوض کنم دوباره تجربی برم؟ با این کار سهمیم میتونم عوض کنم دوباره چون به دلیل اینکه نمیدونستم کلن موضوع سهمیه رو اینطوری شد اگه راهی هست لطفا بگین؟

  • آواتار دکتر فضایلی دکتر فضایلی پاسخ داد:

   سلام
   دیگه راهی نیست برای عوض شدن سهمیه شما و بهتره همین رو ادامه بدین…

 8. آواتار نرگس رضایی نرگس رضایی مطرح کرد:

  من پارسال برای مشاوره کنکور تجربی دانش آموز دکتر وثوقی بودم در موسسه برنا و موفق شدم پرستاری قبول بشم و خواستم از گروه برنا تشکر کنم. از نظر من بهترین مشاوره کنکور تجربی مشهد هستند ، من چهار سال پشت کنکوری بودم و پارسال موفق شدم.

 9. آواتار نفیس نفیس مطرح کرد:

  سلام برنامه ریزی برای نهایی همسابقات میدید یا خیر

  • آواتار 09151031497 09151031497 پاسخ داد:

   سلام بله برای امتحانات نهایی هم برنامه ریزی داریم

پرسش یا دیدگاه خود را مطرح نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب زیر به شما پیشنهاد می‌شود

رزرو آنلاین پشتیبانی