آدرس مراکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد

انتخاب رشته کنکور مشهد

سلام خدمت تمام داوطلبان عزیز کنکور ۱۴۰۱ که امروز قصد انتخاب رشته کنکور دارند. مرکز مشاوره برنا به عنوان یکی از بهترین مراکز مشاوره انتخاب رشته کنکور مشهد این افتخار را دارد تا مطابق ایام گذشته امسال نیز خدمات مشاوره انتخاب رشته را برای شما عزیزان ارائه دهد. اگر هنوز در انتخاب مشاور انتخاب رشته خوب در مشهد مردد هستید توصیه میکنیم تا پایان این متن همراه ما باشید، ما بهترین مشاور انتخاب رشته مشهد را به شما معرفی خواهیم نمود.

نتیجه سالها تلاش و پیگیری دانش آموزان در سال آخر تحصیل با برگزاری کنکور مشخص می گردد. امروز کنکور برگزار شده است و دیگر نتیجه آن قابل تغییر نمی باشد اما تنها موضوع در دسترس دانش آموزان که آخرین و اصلی ترین گام آنها برای موفقیت می باشد، بحث انتخاب رشته است که هر گونه اشتباه سهوی و ساده در آن موجب پشیمانی های بسیاری در آینده خواهد شد و چه بسا سرنوشت ایشان و زحمات 12 ساله تحصیلی و کلیه هزینه هایی که خانواده برای ایشان صرف نموده اند به یکباره تحت تاثیر گرفته و آنچه که نباید اتفاق بیافتد. از این رو اهمیت یک انتخاب رشته صحیح و اصولی بر کسی پوشیده نخواهد بود و لذا نیاز به یک مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری جهت به حداقل رساندن خطا و انتخاب بهترین ها امری غیر قابل انکار است.

آدرس مراکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد

یک مشاور انتخاب رشته خوب با داشتن سالها تجربه در زمینه انتخاب رشته و با برگزاری تست های روانشناسی و همچنین در نظر گرفتن علایق، میزان درآمد هر رشته و بسیاری از فاکتور های دیگر می تواند بهترین یاری کننده باشد. از طرفی شاهد تبلیغات بسیاری در روزهای انتخاب رشته هستیم که مراکز غیر مجاز و متفرقه با نیت کسب درآمد دانش آموزان را به سمت خود کشانده و متاسفانه ایشان را گمراه تر می نمایند. مرکز مشاوره برنا با سالهای تجربه کاری و دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش این افتخار را دارد تا امسال نیز مطابق ایام گذشته با راه اندازی پایگاه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد به تمامی داوطلبان کنکور سراسری خدمت رسانی نماید.

نمونه کارنامه انتخاب رشته مشهد
نمونه کارنامه‌های سال ۱۴۰۰ مشاور انتخاب رشته مشهد

چرا مرکز مشاوره بُرنا:

-تجربه کاری موفق و آمار رضایت مندی بالای 95 درصد
-استفاده از اساتید به نام و شهره مشاور انتخاب رشته مشهد
-دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش
-انتخاب رشته اصولی و علمی
-تعیین علایق و انگیزه بر اساس تست های روانشناسی
-برگزاری جلسه خصوصی با مشاوران اصلی موسسه
-حضور دکتر فضایلی مشاور نمونه تحصیلی مشهد

مراحل مشاوره انتخاب رشته :

1-برگزاری همایش و کارگاه های معرفی رشته های دانشگاهی تجربی ، انسانی و ریاضی
2-برگزاری تست روانشناسی و تعیین علایق فردی
3-برگزاری جلسه اول مشاوره به صورت شخصی با داوطلب
4-برگزاری جلسه دوم مشاوره به صورت خانوادگی
5-تعیین لیست نهایی انتخاب رشته ها
6-کنترل نهایی و ورود اطلاعات به سایت

اگر هنوز هم جهت انتخاب بهترین مشاور انتخاب رشته در مشهد تردید دارید، حتما به صفحه نمونه کارنامه‌ های قبولی کنکور در سال های قبل مراجعه نمایید و نمونه های قبولی را بررسی فرمایید.

انتخاب رشته کنکور مشهد
به خاطر داشته باشید
با خیال راحت مرکز مشاوره برنا را برای انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد انتخاب نمایید. افتخار ما آمار قبولی و رضایتمندی 90 درصد داوطلبین سال گذشته می باشد.
رزومه انتخاب رشته مشهد

برای انتخاب رشته مناسب شما می‌بایست علاوه بر علایق خود شرایط قبولی در دانشگاهای مختلف را بررسی نمایید، مشاورین ما با بررسی این شرایط سعی خواهند داشت تا بهترین پیشنهاد را با توجه به رتبه ، معدل و علایق شما را برای شما آماده نمایند.

سوالات مهم در رابطه با مشاور انتخاب رشته کنکور مشهد

آیا مشاوره انتخاب رشته شما تضمینی است؟

قطعا ما کیفیت انتخاب رشته شما را تضمین خواهیم نمود. تضمین کیفیت بالای ما تعداد مراجعین و قبولی های سال های گذشته می باشد.

هزینه مشاوره انتخاب رشته کنکور در مشهد چقدر می باشد؟

هزینه انتخاب رشته در موسسه برنا با توجه به خدمات ارائه شده از جمله برگزاری سه جلسه خصوصی و کارگاه های آموزشی بسیار مناسب می باشد.

مزیت انتخاب رشته کنکور توسط مشاور چیست؟

توجه داشته باشید که با مراجعه به یک مشاور با تجربه میتوانید با هر رتبه ای که هستید بهترین قبولی را از آن خود کنید. کوچکترین اشتباه در انتخاب رشته غیر قابل جبران است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تایم مشاوره انتخاب رشته کنکور مشهد می توانید به صورت حضوری و یا از طریق تماس تلفنی اقدام نمایید.

آدرس مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد:
مشهد- بلوار خیام-بین خیام 54 و 56 –ساختمان باران – مرکز مشاوره برنا شعبه خیام
تلفن مرکز:

37617957 051 دفتر مرکزی

09367715784 دفتر خیام

09151031497 دفتر خیام

09304607291 دفتر سناباد

09915704976 دفتر سناباد

آدرس مراکز انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد
هدیه انتخاب رشته کنکور مشهد
داوطلبینی که قبل از اعلام نتایج کنکور سراسری اقدام به رزرو نوبت نمایند و همچنین کلیه داوطلبین با رتبه زیر 1000 از تخفیف ویژه انتخاب رشته برخوردار خواهند شد.
بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته در مشهد

نکات مهم جهت انتخاب برترین مشاور انتخاب رشته مشهد

-تجربه کافی در انتخاب رشته
-رعایت اصول انتخاب رشته
-آشنایی با مناطق و دانشگاه های مشهد جهت ارائه بهترین مشاوره انتخاب رشته مشهد
-چینش اصولی لیست انتخاب رشته بر اساس نتایج سال‌های گذشته
-قیمت مناسب جهت مشاوره انتخاب رشته
-عدم اکتفا به نرم افزارهای انتخاب رشته و چینش دستی بر اساس نظر مشاور انتخاب رشته

مشاوره انتخاب رشته مشهد به صورت تلفنی

در صورتی که امکان حضور در مرکز و گرفتن مشاوره انتخاب رشته حضوری را ندارید، این امکان برای شما مهیاست تا به صورت تلفنی از خدمات مشاوره انتخاب رشته استفاده نمایید. در این شیوه شما پس از پرداخت هزینه مشاوره امکان این را خواهید داشت تا بدون مراجعه حضوری با بهترین مشاور انتخاب رشته مشهد صحبت نمپده و از رهنمایی هایی ایشان جهت مشاوره خود استفاده نمایید. مزیت این روش صرفه جویی در زمان شماست که در اسرع وقت می توانید بهترین لیست انتخاب رشته را داشته باشید.

رزور نوبت مشاوره
05137617957
09151031497