مرکز انتخاب رشته مشهد

سلام خدمت تمام داوطلبان عزیز کنکور ۹۹ که امروز قصد انتخاب رشته کنکور دارند. مرکز مشاوره برنا به عنوان یکی از بهترین مراکز انتخاب رشته در مشهد این افتخار را دارد تا مطابق ایام گذشته امسال نیز خدمات مشاوره انتخاب رشته را برای شما عزیزان ارائه دهد. اگر هنوز در انتخاب مشاور انتخاب رشته خوب در مشهد مردد هستید توصیه میکنیم تا پایان این متن همراه ما باشید، ما بهترین مشاور انتخاب رشته مشهد را به شما معرفی خواهیم نمود.

نتیجه سالها تلاش و پیگیری دانش آموزان در سال آخر تحصیل با برگزاری کنکور مشخص می گردد. امروز کنکور برگزار شده است و دیگر نتیجه آن قابل تغییر نمی باشد اما تنها موضوع در دسترس دانش آموزان که آخرین و اصلی ترین گام آنها برای موفقیت می باشد، بحث انتخاب رشته است که هر گونه اشتباه سهوی و ساده در آن موجب پشیمانی های بسیاری در آینده خواهد شد و چه بسا سرنوشت ایشان و زحمات ۱۲ ساله تحصیلی و کلیه هزینه هایی که خانواده برای ایشان صرف نموده اند به یکباره تحت تاثیر گرفته و آنچه که نباید اتفاق بیافتد. از این رو اهمیت یک انتخاب رشته صحیح و اصولی بر کسی پوشیده نخواهد بود و لذا نیاز به یک مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری جهت به حداقل رساندن خطا و انتخاب بهترین ها امری غیر قابل انکار است.

یک مشاور انتخاب رشته خوب با داشتن سالها تجربه در زمینه انتخاب رشته و با برگزاری تست های روانشناسی و همچنین در نظر گرفتن علایق، میزان درآمد هر رشته و بسیاری از فاکتور های دیگر می تواند بهترین یاری کننده باشد. از طرفی شاهد تبلیغات بسیاری در روزهای انتخاب رشته هستیم که مراکز غیر مجاز و متفرقه با نیت کسب درآمد دانش آموزان را به سمت خود کشانده و متاسفانه ایشان را گمراه تر می نمایند. مرکز مشاوره برنا با سالهای تجربه کاری و دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش این افتخار را دارد تا امسال نیز مطابق ایام گذشته با راه اندازی پایگاه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد به تمامی داوطلبان کنکور سراسری خدمت رسانی نماید.

چرا مرکز مشاوره بُرنا:

-تجربه کاری موفق و آمار رضایت مندی بالای ۹۵ درصد
-استفاده از اساتید به نام و شهره
-داری مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش
-انتخاب رشته اصولی و علمی
-تعیین علایق و انگیزه بر اساس تست های روانشناسی
-برگزاری ۳ جلسه خصوصی با مشاوران اصلی موسسه
-حضور دکتر فضایلی مشاور نمونه تحصیلی مشهد

مراحل مشاوره انتخاب رشته :

۱-برگزاری همایش و کارگاه های معرفی رشته های دانشگاهی تجربی ، انسانی و ریاضی
۲-برگزاری تست روانشناسی و تعیین علایق فردی
۳-برگزاری جلسه اول مشاوره به صورت شخصی با داوطلب
۴-برگزاری جلسه دوم مشاوره به صورت خانوادگی
۵-تعیین لیست نهایی انتخاب رشته ها و شرکت در جلسه جهت تایید آن
۶-کنترل نهایی و ورود اطلاعات به سایت

با خیال راحت مرکز مشاوره برنا را برای انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد انتخاب نمایید. افتخار ما آمار قبولی و رضایتمندی ۹۰ درصد داوطلبین سال گذشته می باشد.


هزینه هر جلسه مشاوره  انتخاب رشته : ۱۵۰۰۰۰  تومان

هزینه هر جلسه مشاوره با تخفیف ویژه : ۸۵۰۰۰  تومان

جهت اطلاع از هزینه پکیج انتخاب رشته با ما در تماس باشید.

دوستانی که مشاوره vip با دکتر فضایلی را می خواهند انتخاب نمایند، میتوانند با مرکز در تماس باشند، تا ضمن اطلاع از تعداد ظرفیت باقی مانده و هزینه سال جاری، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تایم مشاوره می توانید به صورت حضوری و یا از طریق تماس تلفنی اقدام نمایید.


آدرس مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد:
مشهد- بلوار خیام-بین خیام ۳۲ و ۳۴ – پشت ایستگاه اتوبوس – مرکز مشاوره برنا
تلفن مرکز:

۳۷۶۲۹۸۹۲

۰۹۳۰۴۶۰۷۲۹۱

۰۹۱۵۱۰۳۱۴۹۷