آدرس مرکز مشاوره تحصیلی مشهد

آدرس مرکز مشاوره تحصیلی مشهد

درباره مرکز مشاوره تحصیلی مشهد

آدرس مرکز مشاوره تحصیلی مشهد را میخواهید؟ با ما همراه باشید. مشاوره تحصیلی در مشهد یکی از خدمات بسیار مهم مرکز مشاوره برنا می باشد. مرکز مشاوره تحصیلی برنا یکی از به روز ترین مراکز علمی آموزشی در سطح مشهد و استان خراسان رضوی می باشد. این مرکز با همکاری اساتید مشاور تحصیلی به نام و خبره و با هدف گسترش عدالت آموزشی سال ۱۳۹۵ در مشهد افتتاح گردیده است. از جمله افتخارات این مرکز مشاوره تحصیلی مشهد ارائه خدمات به روز و با کیفیت تحت نظارت مرجع رسمی آموزش و پرورش مشهد می باشد.

با توجه به حساسیت امر مشاوره تحصیلی و جبران ناپذیری در صورت ارائه خدمات نامطلوب ، این مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد همواره بیشترین تمرکز خود را بر ارائه خدمات مناسب قرار داده است و نتیجه حاصله نیز برای دانش اموزانی که طی چند سال اخیر از خدمات مشاوره ای استفاده نموده اند، بسیار واضح و شفاف بوده به طوری که علاوه بر رضایتمندی بالای ۹۵ درصد ار مراجعان، آمار قابل قبول ۹۰ درصدی رشد و قبولی نشان دهنده این امر می باشد.

مراکز مشاور تحصیلی در مشهد به تعداد زیادی وجود دارند. هر چند انتخاب مشاوره تحصیلی در مشهد کار سختی می باشد ولی امروز شما اینجا هستید تا با یکی از بهترین مراکز مشاور تحصیلی در مشهد آشنا شوید. اگر شما هم به دنبال مشاور تحصیلی در مشهد هستید، توصیه ما استفاده از خدمات به روز مرکز مشاوره تحصیلی برنا می باشد. در ادامه این متن می توانید گوشه ای از خدمات مشاوره تحصیلی را بخوانید و دنبال کنید.

خدمات مشاور تحصیلی مشهد

مشاوره تحصیلی مشهد

مشاوره تحصیلی

یکی از نیاز های اساسی هر دانش آموز در هر مقطعی از تحصیل، یادگیری اصول و مهارت های تحصیل می باشد. مشاور تحصیلی مشهد با تکیه بر تجارب و دانش بالای خود می تواند در کلیه زمینه های این چنینی به راهنمایی دانش آموزان بپردازند. بسیاری از مشکلات همانند افت تحصیلی و یا عدم علاقه به ادامه تحصیل و به طبع آن ترک تحصیل کردن ناشی از عدم یادگیری مهارت ها و کافی نبودن شناخت دانش آموز از استعداد های خویش است. برنا یکی از مراکز مشاوره تحصیلی مشهد می باشد که تکیه بر نتایج و آمار ۹۵ درصدی مخاطبین خود دارد.

هدایت تحصیلی

نتیجه تلاش دانش آموزان پس از طی کردن دوران ابتدایی و متوسطه اول با انتخاب رشته سال نهم به دهم تعیین می شود. بسیاری از دانش آموزان به علت عدم شناخت کافی از قوانین حاکم بر هدایت تحصیلی و استعدادهای فردی خویش و عدم مراجعه به مشاور تحصیلی ، دچار اشتباهات جبران ناپذیری می گردند. آینده شغلی و کاری یکی از مهمترین دغدغه های خانواده ها می باشد.

یکی از خدمات بسیار مهم مرکز مشاوره تحصیلی برنا برگزاری جلسات مشاوره هدایت تحصیلی نهم به دهم می باشد. در این جلسات در صورت نیاز ابتدا آزمون های روانشناسی و تعیین علایق توسط بهترین مشاور تحصیلی مشهد دکتر فضایلی انجام می شود. سپس تمام راهکارخای مناسب شعلی و تحصیلی با مشورت با دانش اموز تعیین و مسیر وی مشخص می گردد. یکی از دلایل مراجعین مشهدی به صورت به مرکز مشاوره تحصیلی برنا ، هدایت تحصیلی می باشد.

مشاور تحصیلی مشهد

مشاوره کنکور و برنامه ریزی

اهمیت مشاوره کنکور و برنامه ریزی بر هیچ کس پوشیده نیست و مرکز مشاوره تحصیلی مشهد این افتخار را دارد تا به صورت تخصصی خدمات خود را این زمینه ارائه دهد. بهترین مشاور کنکور تجربی مشهد و سایر رشته های ریاضی، انسانی، هنر و زبان را از ما بخواهید. نتایج بسیار درخشان مرکز در سال های اخیر نشان از کیفیت بسیار بالای خدمات ما می باشد.

در طی سال کنکور مشاور تحصیلی خوب می تواند کلیه نقاط ضعف دانش اموزان را از جنبه های مختلف بررسی و سعی در ارائه راهکارهایی مفید برای پوشش دادن این نقاط ضعف نماید. اصولا همه نقش مشاور کنکور را ارائه یک برنامه مطالعاتی تصور می کنند، در حالی که نقش مشاور تحصیلی بسیار فراتر از ارائه برنامه می باشد. از سنجش میزان یادگیری تا همراهی در تمام مراحل سخت کنکور با دانش آموز کنکوری جزئی از وظایف مشاور کنکور می باشد.

تجربه سال های اخیر ما نشان داده است که هر اشتباهی در انتخاب مشاور کنکور ممکن است منجر به نتیجه نگرفتن در سال کنکور شود. ما این افتخار را داریم تا به عنوان مشاور تحصیلی در مشهد پذیرای شما باشیم.

مشاوره انگیزشی

یکی از مشکلات دانش آموزان در حین تحصیل و سال کنکور عدم داشتن انگیزه کافی برای مطالعه و یادگیری می باشد. از دیگر خدمات مرکز مشاوره تحصیلی مشهد بررسی علل افت انگیزه دانش آموزان و ارائه راهکارهای علمی و عملی می باشد. ما تضمین میدهیم که بهترین مشاور انگیزشی در مراکز مشاور تحصیلی مشهد را به شما ارائه دهیم.

مشاور تحصیلی مشهد

ادامه تحصیل

ادامه تحصیل برای بسیاری از افراد بازمانده از تحصیل چالش بسیار مهمی است که با توجه به دوری ایشان از تحصیلی و همچنین عدم آگاهی از قوانین و مقررات آموزشی بعضا برای ایشان درد ساز می شود و منجر به عدم رغبت ایشان برای تحصیل می گردد. مرکز مشاوره تحصیلی برنا مشهد این افتخار را دارد تا با بررسی شرایط افراد بازمانده از تحصیل، در دسترس ترین روش گرفتن مدارک دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس و … را به ایشان معرفی نماید. اولین قدم برای ادامه تحصیل مراجعه به مشاور تحصیلی مشهد می باشد. پس از آن از صفر تا صد کارهای شما توسط مشاور تحصیلی ما انجام خواهد شد.

انتخاب رشته

انتخاب رشته از جمله مهمترین مراحل زندگی شخص می باشد. هر گونه اشتباه و خطا منجر به وارد آمدن لطمات بعضا جبران ناپذیری خواهد گردید. برترین مشاورین انتخاب رشته مشهد این آمادگی را دارند تا با بررسی تمام جوانب و مقرارت شما را در امر انتخاب رشته دانشگاه در تمامی مقاطع یاری نمایند. به جرات می توان گفت برترین مرکز مشاوره تحصیلی مشهد در زمینه انتخاب رشته مرکز برنا می باشد.

بهترین مشاور تحصیلی مشهد
هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی مشهد استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در مشهد که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید.

لیست برترین مشاورین تحصیلی مشهد در برنا

  • دکتر فضایلی
  • دکتر احمدی
  • دکتر عرفانی
  • دکتر نداماتی
  • دکتر ودیعی
  • دکتر خانی
  • مهندس سعیدی
  • مهندس حسین پور

اگر شما هم به دنبال مشاور تحصیلی مشهد هستید، هم اکنون می توانید در سریعترین زمان نوبت را خود را رزرو نمایید و از خدمات ما بهره مند گردید.

آدرس مشاوره تحصیلی در مشهد

مشهد- بلوار خیام- بین خیام ۳۲و۳۴-پشت ایستگاه اتوبوس
تلفن تماس و نوبت دهی :
۰۹۱۵۱۰۳۱۴۹۷
۰۹۳۰۴۶۰۷۲۹۱
۳۷۶۲۹۸۹۲ ۰۵۱

مشاور تحصیلی در مشهد

سوالات مهم درباره مشاوره تحصیلی مشهد

جلسات مشاوره تحصیلی در مشهد به چه شکلی برگزار می گردد؟

جلسات مشاوره تحصیلی در مشهد با حضور بهترین مشاور تحصیلی مشهد به صورت حضوری در محل موسسه برنا برگزار می شود.

هزینه مشاوره تحصیلی مشهد چقدر می باشد؟

هزینه جلسات مشاوره تحصیلی بر اساس نرخ نامه جدید آموزش و پرورش می باشد. مرکز مشاوره تحصیلی برنا زیر نظر اداره آموزش و پرورش مشغول به فعالیت می باشد.

مدرک تحصیلی مشاور تحصیلی مشهد چیست؟

مشاور تحصیلی مشهد دارای مدرک دکتری بوده و به صورت تخصصی سالهاست که در زمینه مشاوره تحصیلی مشهد مشغول به فعالیت می باشد.

مدت زمان جلسه مشاوره تحصیلی مشهد چقدر می باشد؟

هر جلسه مشاوره تحصیلی در مشهد بین 30 الی 45 دقیقه خواهد بود. البته در صورت لزوم و صلاح دید مشاور تحصیلی مشهد ممکن است این زمان کمی طولانی تر شود.

نحوه رزرو مشاور تحصیلی در مشهد به چه شکلی می باشد؟

در صورت نیاز به رزرو مشاور تحصیلی در مشهد به صورت پیامکی میتوانید از طریق شماره 09304607291 با ارسال نام و نام خانوادگی و نوشتن کلمه مشاور تحصیلی مشهد نسبت به رزرو مشاوره تحصیلی اقدام نمایید.