تخفیف
رزرو آنلاین پشتیبانی
آدرس مرکز مشاوره تحصیلی مشهد

آدرس مرکز مشاوره تحصیلی مشهد

مطالعه‌ی نظرات و پرسش‌ها

نیاز به مشاوره تحصیلی مشهد دارید؟ آدرس بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد را از ما بخواهید. اگر شما درگیر مشکلات تحصیلی و آموزشی شده اید قطعا نیاز دارید تا با مراجعه به یک مشاور تحصیل خوب ، موارد مطرح شده را رفع نمایید. مسلما انتخاب بهترین مشاوره تحصیلی در مشهد از میان مراکز گوناگون کار ساده ای ‌نیست. اما امروز می خواهیم یکی از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی مشهد را خدمت شما عزیزن معرفی نماییم. مجموعه از بهترین مشاورین تحصیلی آقا و خانم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

درباره مرکز مشاوره تحصیلی مشهد

مرکز مشاوره تحصیلی مشهد ، برنا با همکاری اساتید مشاور تحصیلی به نام و خبره و با هدف گسترش عدالت آموزشی سال ۱۳۹۵ در مشهد با همکاری گروه از اساتید به نام استان خراسان رضوی افتتاح گردیده است. از جمله افتخارات این مرکز مشاوره تحصیلی برنا مشهد ارائه خدمات علمی به روز و با کیفیت تحت نظارت مرجع رسمی آموزش و پرورش مشهد می باشد.

آدرس مرکز مشاوره تحصیلی مشهد

با توجه به حساسیت امر مشاوره تحصیلی و جبران ناپذیری در صورت ارائه خدمات نامطلوب ، این مرکز مشاوره تحصیلی در مشهد همواره بیشترین تمرکز خود را بر ارائه خدمات مناسب قرار داده است و نتیجه حاصله نیز برای دانش آموزانی که طی چند سال اخیر از خدمات مشاوره آموزشی استفاده نموده اند، بسیار واضح و شفاف بوده به طوری که علاوه بر رضایتمندی بالای ۹۵ درصد ار مراجعان، آمار قابل قبول ۹۰ درصدی قبولی نشان دهنده این امر می باشد.

در سال های تحصیلی گذشته بیش از 90 درصد مراجعان کنکوری موسسه برنا حائز رتبه های مطلوب و وارد برترین دانشگاه های ایران شده اند.

مشاوره تحصیلی مشهد

خدمات مشاور تحصیلی مشهد

جهت آشنایی شما عزیزان مشهدی با خدمات ما در ادامه به معرفی این خدمات خواهیم پرداخت امید است که بتوانیم همانند دیگر مراجعین نظر مساعد شما را نیز جلب نماییم. اگر شما هم به دنبال مشاور تحصیلی در مشهد هستید، توصیه ما استفاده از خدمات به روز مرکز مشاوره تحصیلی برنا می باشد. در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل مهارت مطالعه ، هدایت تحصیلی ؛ انتخاب رشته ، ادامه تحصیل ، مهاجرت تحصیلی ، کمبود انگیزه ، تحلیل آزمون و دیگر مشکلات تحصیلی هستید، با کمک گرفتن از مشاوران برنا مشکلات خود را برطرف نمایید. در ادامه متن زیر خدمات ارائه شده و نحوه رزرو مشاور تحصیلی بیان شده است.

مشاوره تحصیلی مشهد

یکی از نیاز های اساسی هر دانش آموز در هر مقطعی از تحصیل، یادگیری اصول و مهارت های تحصیل می باشد. متاسفانه بسیاری از دانش آموزان علارقم داشتن استعداد و توانمندی های بسیار بالا به علت عدم استفاده درست از روش‌های صحیح مطالعه و برنامه ریزی درسی، دچار افت های درسی شده و گاها از تحصیل باز می مانند.

در نظام آموزشی مدارس نیز جایگاه مشاور تحصیلی مطلوب نبوده و به علت جمعیت بالای دانش آموزان و نرخ پایین تعداد مشاورین رسیدگی به چنین مشکلاتی امکان پذیر نیست. مشاور تحصیلی با تکیه بر تجارب و دانش بالای خود می تواند در کلیه زمینه های این چنینی به راهنمایی دانش آموزان بپردازند. بسیاری از مشکلات همانند افت تحصیلی و یا عدم علاقه به ادامه تحصیل و به طبع آن ترک تحصیل کردن ناشی از عدم یادگیری مهارت ها و کافی نبودن شناخت دانش آموز از استعداد های خویش است. برنا یکی از مراکز مشاوره تحصیلی در مشهد می باشد که تکیه بر نتایج و آمار ۹۵ درصدی مخاطبین خود دارد.

مشاوره هدایت تحصیلی مشهد

نتیجه تلاش دانش آموزان پس از طی کردن دوران دبستان و متوسطه اول با انتخاب رشته سال نهم به دهم تعیین می شود. بسیاری از دانش آموزان به علت عدم شناخت کافی از قوانین حاکم بر هدایت تحصیلی و استعدادهای فردی خویش و عدم مراجعه به مشاور تحصیلی ، دچار اشتباهات جبران ناپذیری می گردند. اشتباهات متدول در زمینه انتخاب رشته نهم به دهم باعث شده است تا همه ساله شاهد مراجعین بسیاری در زمینه تغییر رشته و یا حتی ترک تحصیل باشیم. از طرفی یک انتخاب رشته و هدایت تحصیلی مناسب در پایه نهم باعث خواهد شد تا آینده شغلی دانش آموز تضیمن شود.

یکی از خدمات بسیار مهم مرکز مشاوره تحصیلی برنا برگزاری جلسات مشاوره هدایت تحصیلی نهم به دهم مشهد می باشد. در این جلسات در صورت نیاز ابتدا آزمون های روانشناسی و تعیین علایق توسط بهترین مشاور تحصیلی مشهد دکتر فضایلی انجام می شود. سپس تمام راهکارهای مناسب شعلی و تحصیلی با مشورت با دانش اموز تعیین و مسیر وی مشخص می گردد.

مشاور تحصیلی مشهد

مشاوره کنکور و برنامه ریزی مشهد

اهمیت مشاوره کنکور و برنامه ریزی بر هیچ کس پوشیده نیست و مرکز مشاوره تحصیلی مشهد این افتخار را دارد تا به صورت تخصصی خدمات خود را این زمینه ارائه دهد. بهترین مشاور کنکور تجربی مشهد و سایر رشته های ریاضی، انسانی، هنر و زبان را از ما بخواهید. نتایج بسیار درخشان مرکز در سال های اخیر نشان از کیفیت بسیار بالای خدمات ما می باشد.

در طی سال کنکور مشاور تحصیلی خوب می تواند کلیه نقاط ضعف دانش اموزان را از جنبه های مختلف بررسی و سعی در ارائه راهکارهایی مفید برای پوشش دادن این نقاط ضعف نماید. اصولا همه نقش مشاور کنکور را ارائه یک برنامه مطالعاتی تصور می کنند، در حالی که نقش مشاور تحصیلی بسیار فراتر از ارائه برنامه می باشد. از سنجش میزان یادگیری تا همراهی در تمام مراحل سخت کنکور با دانش آموز کنکوری جزئی از وظایف مشاور کنکور می باشد.

تجربه سال های اخیر ما نشان داده است که هر گونه اشتباه در انتخاب مشاور کنکور ممکن است منجر به نتیجه نگرفتن در سال کنکور شود. ما این افتخار را داریم تا به عنوان مشاور تحصیلی در مشهد پذیرای شما باشیم.

مشاوره انگیزشی مشهد

یکی از مشکلات دانش آموزان در حین تحصیل و سال کنکور عدم داشتن انگیزه کافی برای مطالعه و یادگیری می باشد. از دیگر خدمات مرکز مشاوره تحصیلی برنا بررسی علل افت انگیزه دانش آموزان و ارائه راهکارهای علمی و عملی می باشد. ما تضمین می‌دهیم که بهترین مشاور انگیزشی در مراکز مشاور تحصیلی را به شما ارائه دهیم.

مشاور تحصیلی مشهد

مشاوره تحصیلی ادامه تحصیل مشهد

ادامه تحصیل برای بسیاری از افراد بازمانده از تحصیل چالش بسیار مهمی است که با توجه به دوری ایشان از تحصیلی و همچنین عدم آگاهی از قوانین و مقررات آموزشی بعضا برای ایشان درد ساز می شود و منجر به عدم رغبت ایشان برای تحصیل می گردد. مرکز مشاوره تحصیلی برنا این افتخار را دارد تا با بررسی شرایط افراد بازمانده از تحصیل، در دسترس ترین روش گرفتن مدارک دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس و … را به ایشان معرفی نماید. اولین قدم برای ادامه تحصیل مراجعه به مشاور تحصیلی مشهد می باشد. پس از آن از صفر تا صد کارهای شما توسط مشاور تحصیلی ما انجام خواهد شد.

مشاور انتخاب رشته

انتخاب رشته از جمله مهمترین مراحل زندگی شخص می باشد. هر گونه اشتباه و خطا منجر به وارد آمدن لطمات بعضا جبران ناپذیری خواهد گردید. برترین مشاورین انتخاب رشته مشهد این آمادگی را دارند تا با بررسی تمام جوانب و مقرارت شما را در امر انتخاب رشته دانشگاه در تمامی مقاطع یاری نمایند. حتما از صفحه مشاوره انتخاب رشته کنکور مشهد برای دیدن نتایج بسیار عالی انتخاب رشته دیدن فرمایید.

مشاوره مهاجرت تحصیلی

با توجه به ظرفیت محدود دانشگاه‌های داخلی برای تحصیل در رشته‌های برتر ، برخی از دواطلبان قصد مهاجرت و خروج از کشور و تحصیل در خارج از کشور را دارند. برای مشاوره مهاجرت تحصیلی نیاز است تا با مشورت گرفتن از یک مشاور متخصص روند مهاجرت بررسی شود. ما در مرکز مشاوره برنا با بررسی شرایط کشورها و دانشگاه‌های دیگر بهترین پیشنهاد را برای ادامه تحصیل به شما خواهیم داد.

مشاور ویژه معافیت تحصیلی و خدمت سربازی

داوطلبان پسر بعد از رسیدن به سن ۱۸ سالگی می بایست برای ادامه تحصیلی از شرایط معافیت تحصیلی برخوردار باشند و در صورت داشتن غیبت و یا شرایط خاص دیگر از ادامه تحصیلی محروم خواهند شد. برخی از داوطلبان نیز ممکن است به قصد نرفتن به سربازی نیاز به ثبت نام در دانشگاه داشته باشند. از طرفی ممکن شما جزء داوطلبانی باشید که می‌خواهید پشت کنکور بمانید و مشکل سربازی دارید، مشاورین برتر تحصیلی مشهد با ارائه بهترین راهکار موضوع شما را بررسی خواهند نمود.

بهترین مشاور تحصیلی مشهد
هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی مشهد استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در مشهد که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید.

لیست بهترین مشاورین تحصیلی مشهد در برنا

مشاوران تحصیلی ما در مجموعه برنا همگی دارای سال‌های تجربه موثر و مفید بوده بوده و شما می‌توانید با خیال آسوده در جلسات مشاوره شرکت نمایید.

آقای دکتر فضایلی (مشاور تحصیلی ارشد )

آقای دکتر وثوقی (مشاور آموزشی)

خانم دکتر باقری (روانشناس و درمانگر )

خانم دکتر ودیعی (مشاور انگیزشی )

خانم دکتر نداماتی (مشاور تحصیلی و کنکور )

خانم دکتر حسن نژاد (مشاور کنکور )

آقای مهندس سعیدی (مشاور کنکور )

آقای مهندس حسین پور (مشاور کنکور )

خانم دکتر رمضانی (مشاور هدایت تحصیلی )

اگر شما هم به دنبال مشاور تحصیلی مشهد هستید، هم اکنون می توانید در سریعترین زمان نوبت را خود را رزرو نمایید و از خدمات ما بهره مند گردید.

آدرس مشاوره تحصیلی در مشهد

مرکز مشاوره تحصیلی برنا در بلوار خیام واقع شده است.

  • آدرس : مشهد بین خیام شمالی ۵۴ و ۵۶ ساختمان باران
  • تلفن ثابت : ۰۵۱۳۷۶۱۷۹۵۷
  • تلفن همراه : ۰۹۱۵۱۰۳۱۴۹۷
  • تلفن همراه : ۰۹۳۰۴۶۰۷۲۹۱
مشاور تحصیلی در مشهد

سوالات مهم

جلسات مشاوره تحصیلی در مشهد به چه شکلی برگزار می گردد؟

جلسات مشاوره تحصیلی در مشهد با حضور بهترین مشاور تحصیلی مشهد به صورت حضوری در محل موسسه برنا برگزار می شود.

هزینه مشاوره چقدر می باشد؟

هزینه جلسات مشاوره تحصیلی بر اساس نرخ نامه جدید آموزش و پرورش می باشد. مرکز مشاوره تحصیلی برنا زیر نظر اداره آموزش و پرورش مشغول به فعالیت می باشد.

مدرک تحصیلی مشاور تحصیلی مشهد چیست؟

مشاور تحصیلی مشهد دارای مدرک دکتری بوده و به صورت تخصصی سالهاست که در زمینه مشاوره تحصیلی مشهد مشغول به فعالیت می باشد.

مدت زمان جلسه مشاوره تحصیلی چقدر می باشد؟

هر جلسه مشاوره تحصیلی در مشهد بین ۲۵ الی ۳۵ دقیقه خواهد بود. البته در صورت لزوم و صلاح دید مشاور تحصیلی مشهد ممکن است این زمان کمی طولانی تر شود.

نحوه رزرو مشاور تحصیلی در مشهد به چه شکلی می باشد؟

در صورت نیاز به رزرو مشاور تحصیلی در مشهد به صورت پیامکی میتوانید از طریق شماره ۰۹۳۰۴۶۰۷۲۹۱ با ارسال نام و نام خانوادگی و نوشتن کلمه مشاور تحصیلی مشهد نسبت به رزرو مشاوره تحصیلی اقدام نمایید.

خدمات مشاوره تحصیلی مشهد به دو صورت حضوری و تلفنی قابل ارائه می‌باشد که شما می‌توانید بسته به نیاز خود از خدمات مشاوره حضوری یا غیر حضوری استفاده نمایید.

نظرات و پرسش‌ها

رزرو آنلاین پشتیبانی