مشاوره تحصیلی مشهد

درباره مرکز مشاوره تحصیلی برنا مشهد

مشاوره تحصیلی یکی از خدمات بسیار مهم مرکز مشاوره برنا می باشد. مرکز مشاوره تحصیلی برنا یکی از به روز ترین مراکز علمی آموزشی در سطح مشهد و استان خراسان رضوی می باشد. این مرکز با همکاری اساتید به نام و خبره و با هدف گسترش عدالت آموزشی سال ۱۳۹۵ در مشهد افتتاح گردیده است. از جمله افتخارات این مرکز مشاوره تحصیلی ارائه خدمات به روز و با کیفیت تحت نظارت مرجع رسمی آموزش و پرورش مشهد می باشد.

با توجه به حساسیت امر مشاوره تحصیلی و جبران ناپذیری در صورت ارائه خدمات نامطلوب ، این مرکز مشاوره همواره بیشترین تمرکز خود را بر ارائه خدمات مناسب قرار داده است و نتیجه حاصله نیز برای دانش اموزانی که طی چند سال اخیر از خدمات مشاوره ای استفاده نموده اند، بسیار واضح و شفاف بوده به طوری که علاوه بر رضایتمندی بالای ۹۵ درصد ار مراجعان، آمار قابل قبول ۹۰ درصدی رشد و قبولی نشان دهنده این امر می باشد. اگر شما هم به دنبال مشاوره تحصیلی در مشهد هستید، توصیه ما استفاده از خدمات به روز مرکز مشاوره تحصیلی برنا می باشد.

خدمات مرکز مشاوره تحصیلی برنا مشهد

مشاوره تحصیلی
هدایت تحصیلی
مشاوره کنکور و برنامه ریزی
مشاوره انگیزشی
ادامه تحصیل
انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی

یکی از نیاز های اساسی هر دانش آموز در هر مقطعی از تحصیل، یادگیری اصول و مهارت های تحصیل می باشد. مشاورین ما با تکیه بر تجارب و دانش بالای خود می توانند در کلیه زمینه های این چنینی به راهنمایی دانش آموزان بپردازند. بسیاری از مشکلات همانند افت تحصیلی و یا عدم علاقه به ادامه تحصیل و به طبع آن ترک تحصیل کردن ناشی از عدم یادگیری مهارت ها و کافی نبودن شناخت دانش آموز از استعداد های خویش است. برنا یکی از مراکز مشاوره تحصیلی مشهد می باشد که تکیه بر نتایج و آمار ۹۵ درصدی مخاطبین خود دارد.

هدایت تحصیلی

نتیجه تلاش دانش آموزان پس از طی کردن دوران ابتدایی و متوسطه اول با انتخاب رشته سال نهم به دهم تعیین می شود. بسیاری از دانش آموزان به علت عدم شناخت کافی از قوانین حاکم بر هدایت تحصیلی و استعدادهای فردی خویشو عدم مراجعه به مشاور تحصیلی، دچار اشتباهات جبران ناپذیری می گردند. آینده شغلی و کاری یکی از مهمترین دغدغه های خانواده ها می باشد.

یکی از خدمات بسیار مهم مرکز مشاوره تحصیلی برنا برگزاری جلسات مشاوره هدایت تحصیلی نهم به دهم می باشد. در این جلسات پس از برگزاری آزمون های روانشناسی و تعیین استعدادها و علایق بهترین راهنمایی جهت هدایت تحصیلی به عمل می آید. یکی از دلایل مراجعین مشهدی به صورت به مرکز مشاوره تحصیلی برنا ، هدایت تحصیلی می باشد.

مشاوره کنکور و برنامه ریزی

اهمیت مشاوره کنکور و برنامه ریزی بر هیچ کس پوشیده نیست و مرکز مشاوره تحصیلی برنا این افتخار را دارد تا به صورت تخصصی خدمات خود را این زمینه ارائه دهد. بهترین مشاوره کنکور تجربی مشهد و سایر رشته های ریاضی، انسانی، هنر و زبان را از ما بخواهید. نتایج بسیار درخشان مرکز در سال های اخیر نشان از کیفیت بسیار بالای خدمات ما می باشد. مرکز برنا یک از برترین مراکز مشاوره کنکور مشهد و مشاوره تحصیلی مشهد می باشد.

مشاوره انگیزشی

یکی از مشکلات دانش آموزان در حین تحصیل و سال کنکور عدم داشتن انگیزه کافی برای مطالعه و یادگیری می باشد. از دیگر تخصص های مشاورین برنا بررسی علل افت انگیزه دانش آموزان و ارائه راهکارهای علمی و عملی می باشد. ما تضمین میدهیم که بهترین مشاور انگیزشی در مراکز مشاوره تحصیلی مشهد را به شما ارائه دهیم.

ادامه تحصیل

ادامه تحصیل برای بسیاری از افراد بازمانده از تحصلی چالش بسیار مهمی است که با توجه به دوری ایشان از تحصیلی و همچنین عدم آگاهی از قوانین و مقررات آموزشی بعضا برای ایشان درد ساز می شود و منجر به عدم رغبت ایشان برای تحصیل می گردد. مرکز مشاوره تحصیلی برنا مشهد این افتخار را دارد تا با بررسی شرایط افراد بازمانده از تحصیل، در دسترس ترین روش گرفتن مدارک دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس و … را به ایشان معرفی نماید.

انتخاب رشته

انتخاب رشته از جمله مهمترین مراحل زندگی شخص می باشد. هر گونه اشتباه و خطا منجر به وارد آمدن لطمات بعضا جبران ناپذیری خواهد گردید. برترین مشاورین انتخاب رشته مشهد این امادگی را دارند تا با بررسی تمام جوانب و مقرارت شما را در امر انتخاب رشته دانشگاه در تمامی مقاطع یاری نمایند. به جرات می توان گفت برترین مرکز مشاوره تحصیلی مشهد در زمینه انتخاب رشته مرکز برنا می باشد.

مشاوره تحصیلی مشهد

لیست بهترین مشاورین مرکز مشاوره برنا

  • دکتر فضایلی
  • دکتر احمدی
  • دکتر عرفانی
  • دکتر نداماتی
  • دکتر ودیعی
  • دکتر خانی
  • مهندس سعیدی
  • مهندس حسین پور

آدرس و مشخصات تماس مرکز مشاوره تحصیلی مشهد

مشهد- بلوار خیام- بین خیام ۳۲و۳۴-پشت ایستگاه اتوبوس
تلفن تماس و نوبت دهی :
۰۹۱۵۱۰۳۱۴۹۷
۰۹۳۰۴۶۰۷۲۹۱
۳۷۶۲۹۸۹۲ ۰۵۱