تخفیف
رزرو آنلاین پشتیبانی
هشدار سازمان سنجش درباره شیوع کلاهبرداری تلفنی از کنکوری‌ها

هشدار سازمان سنجش درباره شیوع کلاهبرداری تلفنی از کنکوری‌ها

مطالعه‌ی نظرات و پرسش‌ها

هشدار سازمان سنجش درباره شیوع کلاهبرداری تلفنی از کنکوری‌ها صادر شد. سازمان سنجش آموزش کشور ضمن معرفی سامانه پاسخگویی به سئوالات داوطلبان کنکور، نسبت به شیوع کلاهبرداری از کنکوری‌ها هشدار داد.

 سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ برخی از مؤسسات و آموزشگاه‌های کنکور با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون سراسری اقدام به ارسال و یا تبلیغ شماره تلفن‌هایی جهت ارائه راهنمایی و مشاوره به داوطلبان و خانواده‌های آنان کرده و خود را از طرف سازمان سنجش و یا وابسته به سازمان سنجش معرفی می‌کنند و پس از تماس داوطلبان و یا خانواده‌ها با این مؤسسات مبلغ زیادی بابت این تماس‌ها در صورتحساب تلفن آنها درج می شود.

تأکید می‌شود تنها شماره تلفن جهت پاسخگویی و راهنمایی به داوطلبان و خانواده‌های آنان در مورد آزمون‌های سراسری شماره تلفن ۴۲۱۶۳_۰۲۱ و سامانه پاسخگویی سازمان به آدرس https://request.sanjesh.org  بوده و هیچ شماره تلفن دیگری جهت ارائه راهنمایی و مشاوره به داوطلبان مورد تأیید این سازمان نمی‌باشد.

سازمان سنجش آموزش کشور به همه داوطلبان توصیه کرد در مواجهه با این گونه تبلیغات توجه و دقت کافی داشته و فریب القاب و عناوین مرتبط با عنوان این سازمان را نخورند.

نظرات و پرسش‌ها

پرسش یا دیدگاه خود را مطرح نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب زیر به شما پیشنهاد می‌شود

رزرو آنلاین پشتیبانی