دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ منتشر شد+ لینک دانلود

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ برای رشته های علوم ریاضی و فنی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد.

با توجه به آغاز فرآیند انتخاب رشته متقاضیان مجاز کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ از دوشنبه_۱۷ مردادماه_ سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی برای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سال ۱۴۰۱ حاوی تمامی شرایط و ضوابط اختصاصی رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد، دانشگاه پیام‌نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی را منتشر کرد.

هر یک از متقاضیان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه آزمایشی ذیربط را دریافت و مطالعه کنند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ (گروه ازمایشی علوم انسانی)
 

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ (گروه آزمایشی علوم ریاضی)

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ (گروه آزمایشی علوم تجربی)

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱(گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی)
دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ (بخش پیوست)

به متقاضیان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ از تاریخ انتشار نتیجه اولیه دو روز فرصت داده شده است که ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) گروه آزمایشی مربوط، توضیحات مندرج به بخش پیوست‌ها و دستورالعمل نحوه انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند و سپس کد رشته محل‌های مورد نظر خود را برابر ضوابط دفترچه راهنمای انتخاب رشته استخراج و به ترتیب تقدم علاقه مرتب کنند.

پس از آن، کدرشته‌های انتخابی خود را ابتدا در فرم پیش‌نویس مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته درج و پس از اطمینان از صحت کد رشته محل‌های انتخابی از دوشنبه_۱۷ مردادماه_ تا دوشنبه _۲۲ مردادماه_ بر اساس دستورالعمل نحوه انتخاب رشته اینترنتی تکمیل کنند.

  شیوه برگزاری کنکور سراسری 98

پس از تأیید نهایی کدرشته‌های انتخابی توسط متقاضی، شماره ۱۵ رقمی توسط سیستم به عنوان رسید انتخاب رشته در اختیار متقاضی قرارداده خواهد شد. این رسید پس از انجام کامل مراحل و ارسال اطلاعات در یک صفحه مجزا ارائه می‌شود.

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱

متقاضیان باید توجه داشته باشند که فقط یک بار اجازه انتخاب رشته به هر متقاضی داده می‌شود. ضمناً پس از انتخاب رشته و دریافت رسید ۱۵ رقمی نیز متقاضیان تا پایان زمان مشخص شده برای انجام انتخاب رشته می‌توانند فرم انتخاب رشته خود را تصحیح و یا ویرایش کنند.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه مطلب :
# برچسب ها :
مطالب زیر را حتما مطالعه کنید
زمان اعلام نتایج کنکور 1401

زمان اعلام نتایج کنکور 1401

ادامه
راهنمای شرکت در آزمون جامع سنجش 1400

راهنمای شرکت در آزمون جامع سنجش 1400

ادامه
تعویق کنکور سراسری 1400

تعویق کنکور سراسری 1400

ادامه
نظرات و سوالات شما
ارسال نظر و سوال

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.