تخفیف
رزرو آنلاین پشتیبانی
تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی

مطالعه‌ی نظرات و پرسش‌ها

معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ تا روز چهارشنبه ۷ تیر ماه خبر داد.

مطابق انتظاری که در مورد تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی داشتیم این مهلت مانند دیگر کنکور ها تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت نام

یه گزارش مشاوره برنا، دکتر عبدالرسول پورعباس با اعلام این خبر گفت: ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته  سال ۱۴۰۲ از روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه آغاز شده و تاکنون ادامه دارد  و به‌ منظور مساعدت با متقاضیانی که تا امروز یکشنبه ۴ تیر ماه موفق به ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون مذکور نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که داوطلبان  بتوانند تا روز چهارشنبه ۷ تیرماه نام نویسی کنند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و کدرشته‌محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند .
وی افزود:  تاکنون بیش از ۳۵ هزار داوطلب در دوره های با آزمون و بدون آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ ثبت نام کرده اند.

معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره نحوه نام نویسی داوطلبان گفت: همه متقاضیان، اعم از اینکه پذیرش در رشته امتحانی آنان با آزمون یا براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) باشد، لازم است مطابق ضوابط دفترچه راهنما و اطلاعیه مندرج در سایت این سازمان،  از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در آزمون مذکور ثبت‌نام و انتخاب رشته نمایند.

وی ادامه داد: داوطلبان رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی لازم است برای پذیرش در رشته‌های مذکور در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش ثبت‌نام نمایند اما علاقه مندان به پذیرش در رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) دانشگاه آزاد اسلامی، باید به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه  و ثبت نام کنند.


دکتر پورعباس در پایان خاطرنشان کرد: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ برای آن دسته از مجموعه‌های ثبت‌نامی که پذیرش آنها با آزمون است در روز جمعه سوم شهریور برگزار خواهد شد.

سوالات مهم

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی صحت دارد؟

بله مهلت آزمون کاردانی به کارشناسی تمدید شده است.

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی تا چه تاریخی است؟

مهلت فوق در مقاله اشاره شده است.

نظرات و پرسش‌ها

پرسش یا دیدگاه خود را مطرح نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب زیر به شما پیشنهاد می‌شود

رزرو آنلاین پشتیبانی