آدرس مراکز انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد

 انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد
انتخاب رشته کنکور مشهد

نتیجه سالها تلاش و پیگیری دانش آموزان در سال آخر تحصیل و دوره پیش دانشگاهی با دادن کنکور مشخص می گردد. امروز کنکور برگزار شده است و دیگر نتیجه آن قابل تغییر نمی باشد اما تنها موضوع در دسترس دانش آموزان که آخرین و اصلی ترین گام آنها برای موفقیت می باشد، بحث انتخاب رشته است که هر گونه اشتباه سهوی و ساده در آن موجب پشیمانی های بسیاری در آینده خواهد شد و چه بسا سرنوشت ایشان و زحمات ۱۲ ساله تحصیلی و کلیه هزینه هایی که خانواده برای ایشان صرف نموده اند به یکباره تحت تاثیر گرفته و آنچه که نباید اتفاق بیافتد. از این رو اهمیت یک انتخاب رشته صحیح و اصولی بر کسی پوشیده نخواهد بود و لذا نیاز به یک مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری جهت به حداقل رساندن خطا و انتخاب بهترین ها امری غیر قابل انکار است.

یک مشاور خوب با داشتن سالها تجربه در زمینه انتخاب رشته و با برگزاری تست های روانشناسی و همچنین در نظر گرفتن علایق، میزان درآمد هر رشته و بسیاری از فاکتور های دیگر می تواند بهترین یاری کننده باشد. از طرفی شاهد تبلیغات بسیاری در روزهای انتخاب رشته هستیم که مراکز غیر مجاز و متفرقه با نیت کسب درآمد دانش آموزان را به سمت خود کشانده و متاسفانه ایشان را گمراه تر می نمایند. مرکز مشاوره برنا با سالهای تجربه کاری و دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش این افتخار را دارد تا امسال نیز مطابق ایام گذشته با راه اندازی پایگاه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد به تمامی داوطلبان کنکور سراسری خدمت رسانی نماید.

چرا مرکز مشاوره بُرنا:
-تجربه کاری موفق و آمار رضایت مندی بالای ۹۵ درصد
-استفاده از اساتید به نام و شهره
-داری مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش
-انتخاب رشته اصولی و علمی
-تعیین علایق و انگیزه بر اساس تست های روانشناسی
-برگزاری ۳ جلسه خصوصی با مشاوران اصلی موسسه
-حضور دکتر فضایلی مشاور نمونه تحصیلی مشهد

 

مراحل مشاوره انتخاب رشته :

۱-برگزاری همایش و کارگاه های معرفی رشته های دانشگاهی تجربی ، انسانی و ریاضی 
۲-برگزاری تست روانشناسی و تعیین علایق فردی
۳-برگزاری جلسه اول مشاوره به صورت شخصی با داوطلب
۴-برگزاری جلسه دوم مشاوره به صورت خانوادگی
۵-تعیین لیست نهایی انتخاب رشته ها و شرکت در جلسه جهت تایید آن
۶-کنترل نهایی و ورود اطلاعات به سایت 


هزینه مشاوره : ۱۲۰۰۰۰  ۸۰۰۰۰ تومان
با هماهنگی صورت گرفته داوطلبانی که تا قبل از تاریخ ۹۷/۵/۱۰ ثبت نام خود را قطعی نمایند، می توانند از تخفیف  ۴۰۰۰۰ تومانی برخوردار  شوند و تنها با پرداخت ۸۰۰۰۰ تومان در طرح انتخاب رشته این پایگاه شرکت نمایند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تایم مشاوره می توانید به صورت حضوری و یا از طریق تماس تلفنی اقدام نمایید.


آدرس مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری مشهد:

مشهد- بلوار خیام-بین خیام ۳۲ و ۳۴ – پشت ایستگاه اتوبوس – مرکز مشاوره برنا
تلفن مرکز: ۳۷۶۹۸۹۲ – ۰۹۳۰۴۶۰۷۲۹۱ – ۰۹۱۵۱۰۳۱۴۹۷

آدرس مراکز مجاز انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ در مشهد – رشته تجربی – ریاضی- انسانی آدرس پایگاههای انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ در مشهد – رشته تجربی – ریاضی- انسانی آدرس مرکز مشاوره  انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ در مشهد – رشته تجربی – ریاضی- انسانی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ در مشهد – رشته تجربی – ریاضی- انسانی مراکز انتخاب رشته آموزش و پرورش مشهد بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور در مشهد مشاوره انتخاب رشته در مشهد  بهترین مرکز انتخاب رشته مشهدمرکز مشاوره دکتر فضایلی مشهدبهترین قبولی مرکز مشاوره مشهدآخرین رتبه قبولی پزشکی مشهدآخرین رتبه قبولی دندانپزشکی مشهدآخرین رتبه قبولی داروسازی مشهدآخرین رتبه قبولی حقوق فردوسیآخرین رتبه قبولی روانشناسی فردوسیقبولی بدون کنکور مشهدثبت نام بدون کنکور مشهدثبت نام بدون کنکور فردوسیثبت نام بدون کنکور دانشگاهثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتیمشاوره تضمینی انتخاب رشته مشهدمشاوره انتخاب رشته رایگان مشهدمشاوره انتخاب رشته رایگانهمایش انتخاب رشته مشهدانتخاب رشته کنکور سراسری مشهدرتبه لازم برای قبولی فردوسی مشهد